MIEJSCE PRACY

                                           Praca w Anglii kierowca kat.B vana dla Mężczyzn
                                                           Miejsce pracy:Anglia
                                                           Region:Cała Polska

Oferujemy legalną pracę na warunkach Angielskich !
Praca od zaraz dla Mężczyzn jako kierowca vana kurier

Dla Naszego Klienta Amazon z Anglii poszukujemy:
Pracowników kierowców vana do pracy w dostarczaniu paczek do Klienta
Prace oferujemy w okolicach Cannock,Stafford 40km od Birmingham

OPIS STANOWISKA:Kierowca vana/kurier
Pracownik sektora braznży spedycji lokalnej

WYMAGANIA:
-dyspozycyjność
-dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
-silna motywacja do pracy
-osoby bez doświadczenia, zostaną przeszkolone przez firmę

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie od £115 do £125 dziennie/brutto
-szkolenie wstępne po podjęciu pracy
-poszukujemy kierowców pracujących na własny rachunek
-trasy są w pełni dobrane, a paczki są ponumerowane i gotowe do transportu
-wszystko, czego wymagamy, to ty
-pomoc w zakwaterowaniu, pomoc w N.I.N. oraz otwarciu konta dla Klienta
-odbiór Klienta z lotniska w Anglii

Co robimy:
-podpisanie umowy z Klientem przed jego wyjazdem do Anglii,
-odbiór klienta z lotniska w Anglii (Birmingham,Liverpool,Manchester)
-wynajęcie pokoju dla Klienta,
-rejestracja oraz wyrobienie (National Insurance Number) dla Klienta
-otwarcie konta dla Klienta,
-zakup kary Sim dla Klienta,
-pomoc w znalezieniu pracy,
-zapewniamy: spokój, bezpieczeństwo, pewną i legalna pomoc na każdym etapie

                                                  !!!PEWNA I LEGALNA PRACA W ANGLII!!!

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania w razie potrzeby jesteśmy do Waszej dyspozycji.
www:Afterbrexit.pl
tel:721-272-526