DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AFZ Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: AFZ Group
  • Telefon: +48 58 500 00 31
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715.  Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH

Miejsce pracy: Anglia

Nr Ref.: PR.OP.ANG.015

Zakres obowiązków:

  •  Praca w domu opieki
  • Opieka nad starszymi kobietami lub parami;

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy przez dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • Miejsce pracy zlokalizowane w otoczeniu miejskim z dostępem do lokalnych sklepów, bibliotek itp.;
  • Zakwaterowanie w mieście Romsey;
  •  55 £ tygodniowo w pokoju jednoosobowym;
  • 40 £ tygodniowo we wspólnym pokoju dwuosobowym (idealny dla 2 przyjaciół lub pary);
  • Zapewniony transport minibusem z miejsca zakwaterowania do/z domu opieki - 1,50 £ w jedną stronę (3 £ za dzień);
  •  7,83 - 8,00 £ za godzinę wynagrodzenia;
  • 48 godzin pracy gwarantowanych tygodniowo;
  •  Możliwość  urlopu (3 razy);
  • Wsparcie polskiego koordynatora;
  •  Pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres email: [email protected] w tytule maila podając Nr ref.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFZ Group Sp. z o.o., Al. Grunwaldzka 82/3/314, 80-244 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.