DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: European Active Projects Ltd. Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Kaleniak
  • Telefon: 583422307
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Anglii Inżyniera przemysłowego do pracy na terenie Anglii.

Miejsce pracy:
Anglia, Southampton

Opis stanowiska pracy:
Praca w południowej części Anglii zapewniająca służbowy van oraz środki ochrony osobistej. Prace są zróżnicowane: od zakładów unieszkodliwiania odpadów do zakładów betoniarskich, drobne naprawy, aż po pełne instalacje urządzeń pracujących na przenośnikach, pompach itp. Kandydat musi być zdolny do rozwiązywania problemów i być w stanie dostosować się do zmieniających się warunków.
Musi mieć formalne przeszkolenie w zakresie inżynierii mechanicznej lub udowodnić równoważność, umiejętność wytwarzania, spawania, odczytywania rysunków projektowych.
Musi być kompetentny w języku angielskim, ponieważ będzie musiał zdać test CSCS w Wielkiej Brytanii.
Wymagane prawo jazdy.
MEWP i Telehandler byłyby użytecznymi certyfikatami.

Wymagania:
  • Przyuczenie do zawodu lub dyplom ukończenia studiów inżynierskich
  • Min. 10 lat doświadczenia w pracy / inżynierii
  • Pracownik musi mieć dobrą etykę pracy i nastawienie
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdu

Oferta belgijskiego klienta:
  • Angielska umowa o pracę
  • 13,50 £/h
  • 63 h tygodniowo
  • Wypłaty miesięczne
  • Zapewnione zakwaterowanie w hotelu w pobliżu miejsca pracy lub w naszym wspólnym domu (5 pokoi) w Southampton. Wkład na rachunki  6,45 pensa / dzień
  • Opłacone składki emerytalne, ubezpieczenie, świadczenie urlopowe
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na: [email protected]