PRACA DLA PAR BEZ DOŚWIADCZENIA PRZY SPRZĄTANIU! START PAŹDZIERNIK

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9-9 GBP/h
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

OPIS STANOWISKA

Uczciwa, rodzinna firma, z którą współpracujemy od 4 lat!

Poszukujemy par do sprzątania mieszkań na terenie i w okolicach Oxfordu!
W czasie pracy dojazd pomiędzy mieszkaniami samochodem służbowym
- kontrakt na zasadach brytyjskich
- zgodnie z kontraktem zapewnione jest ok. 40 h (po okresie próbnym), jest także opcja nadgodzin w zależności od ustaleń z pracodawcą. Czas pracy liczy się od momentu wyjazdu spod firmy.
- stawka za każda godzinę 8.72 GBP/h przez pierwsze 3 miesiące, po okresie próbnym 8.75 GBP/h lub 8.90GBP/h dla osób które będą jeździć samochodem. Czas spędzony na dojazdach również jest płatny.
- praca od poniedziałku do piątku
- możliwość korzystania z zakwaterowania ( nie ma konieczności):pokój z dostępem do kuchni i łazienki, WiFI. Ilość osób zależy od danego mieszkania (3-4 osoby). Koszt zakwaterowania ok.80GBP tygodniowo.
- Wstępne szkolenie na początku pracy i okres przygotowawczy.
- Pomoc pracodawcy we wszelkich formalnościach związanych z NIN i ubezpieczeniem medycznym
- zapewniona górna część uniformu (we własnym zakresie jegginsy/leginsy i buty do pracy)


WYMAGANIA

- komunikatywna znajomość angielskiego (interview z pracodawcą przez WhatsApp lub Skype)
- chęć do pracy i wytrzymałość fizyczna
- mile widziane prawo jazdyAdministratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.amplihr.pl (Polityka Prywatności). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.
 

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji w języku angielskim przez poniższy formularz.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"