PERSONEL SPRZĄTAJĄCY-ANGLIA-PRACA DLA PAR, ZNAJOMYCH -BEZ DOŚWIADCZENIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla pracodawcy z Oxfordu, właściciela firmy sprzątającej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Personel sprzątający -(sprzątanie mieszkań prywatnych, biur)  Rzetelna sprawdzona i wypłacalna firma.

Główne obowiązki:

- kompleksowe sprzątanie mieszkań  prywatnych, biur
- dojazd do klienta samochodem służbowym ( praca w teamie, jazda samochodem na zmianę)
- bieżące zgłaszanie zapotrzebowań na środki czystości

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w mowie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- czynne prawo jazdy kat. B
- chęć do pracy i rzetelność
- gotowość do wyjazdu od zaraz na minimum 6 miesięcy

Pracodawca oferuje:
- umowę o pracę na brytyjskich warunkach
- Wynagrodzenie: 8 BP/godz po okresie próbnym 8.50 GBP
 - 40 godzin + nadgodziny
- szkolenie dla osób bez doświadczenia
- narzędzia do pracy wraz z samochodem służbowym
- MOŻLIWE zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę : pokoje 1, 2 osobowe, kuchnia, łazienka, Internet - 80 GBP tygodniowo
 -odbiór z dworca w Oxfordzie

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.