• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agricola recruitment
  • Kontakt: Michalina
  • Telefon: 01270 323 414
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Masz doświadczenie przy udoju krów? Chcesz pracować w Anglii?. Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym?
Jeżeli tak, mamy dla Ciebie prace od zaraz!

Oferujemy:
- stawki pomiędzy 8.50-10 funtów/godz.
-dostępne podwyżki,
-tygodniowe wypłaty,
- kontrakt z brytyjskim pracodawca,
- niski koszt zakwaterowania,
-28 dni płatnego urlopu,
-pomoc w z zorganizowaniem podróży,
-odbiór z lotniska lub dworca autobusowego,
- możliwy dostęp do samochodu na farmie,
- regularne godziny pracy 50+
- wsparcie opiekuna 24h w razie nagłych wypadków,
- Bonus - poleć znajomego a otrzymasz dodatkowe £50,
- pomoc koordynatora w języku polskim.

Przykładowe zarobki (tygodniowe)

48h 30 min – stawka £9.00 – £354.26 netto
67h 00 min – stawka £9.00 - £463.59 netto
46h 00 min – stawka £8.50 -£324.32 netto
62h 00 min – stawka £9.50 -£454.40 netto

Twoje obowiązki:

- mechaniczne dojenie krów,
- opieka nad cielętami,
- zaganianie,
- ścielenie legowisk
- jazda traktorem
- ogólne porządki

Zadzwoń teraz po więcej szczegółów-
+44 (0) 1270 323 41 4 (Biuro) +447809737 358 (Michalina) lub +447736467 662 (Marcin)