DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AFZ Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: AFZ Group
  • Telefon: +48 58 500 00 31
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715.  Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

Opiekun/ka live-in/sleep in

Miejsce pracy: Anglia/ Milton Keynes

Nr. Ref. PR.OP.ANG.037

Opieka nad młodym mężczyzną z urazem kręgosłupa. Pan mieszka w swoim domu.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wszystkich aspektów opieki osobistej i leczenia urazów rdzenia kręgowego oraz pomocy w ćwiczeniach pasywnych
  • Pomoc w kładzeniu się i wstawaniu z łóżka
  • Wsparcie w uczestniczeniu w spotkaniach towarzyskich, pływaniu i na wakacjach
  • Pomoc w obowiązkach domowych i przygotowywaniu posiłków
  • Wyprowadzanie psa

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • elastyczność i wiarygodność, umiejętności interpersonalne i doskonały poziom komunikacji
  • prawo jazdy i gotowość do prowadzenia auta podopiecznego
  • towarzyszenie podczas wakacji, spędzanie czasu poza domem
  • umiejętność pływania
  • gotowość do opieki nad psem podopiecznego
  • gotowość do pracy 2-3 dni pod rząd, łącznie z nocami
  • praca w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie na warunkach pracodawcy zagranicznego
  • Stawka wynosi £240 za 24h (czyli £700 za zmianę 3-dniową)
  • Zapewnione szkolenie
  • 28 dni w roku płatnego urlopu
  • Dodatkowe świadczenia (Company Sick Pay, Membership of a Health Cash Plan)
  • Podwójna stawka w dni ustawowo wolne od pracy (Bank Holidays)
  • Praca w pełnym wymiarze obejmuje ok. 37.5 godz. tygodniowo (ok. 8-9 dni/nocy miesięcznie)
  • Praca na poł etatu obejmuje ok. 24 godz. tygodniowo (ok. 4-5 dni/nocy miesięcznie)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim z zaznaczonym nr ref. w temacie wiadomości.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że: http://www.afzgroup.eu/zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-kandydata/

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AFZ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną na stronie internetowej AFZ Group sp. z o.o.”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.