• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 300-400 GBP/tydzień
  • Firma: Classic Car Restoration
  • Kontakt: Mariusz
  • Telefon: +44 7975 996 231
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik samochodowy
Firma Classic Car Restoration obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Blacharz - lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Manchester (Mossley)

Praca w dobrze prosperującym warsztacie zajmującym się głównie renowacją zabytkowych samochodów z lat 40-70. Jeśli masz pasję do motoryzacji i poza dobrym wynagrodzeniem chcesz też czuć satysfakcję, zapraszamy do wysłania swojego CV.
Nie wymagamy znajomości języka angielskiego!

Zadania:

  • montaż/demontaż części samochodowych
  • kompleksowe naprawy blacharskie
  • przygotowanie części oraz pojazdu do lakierowania
  • lakierowanie
  • przygotowanie pojazdu do przekazania klientowi lub sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie o zbliżonym profilu
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność lakierowania natryskowego
  • dbanie o detale - staranność i dokładność
  • ogólna znajomość mechaniki pojazdowej
  • minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie blacharza/lakiernika

Oferujemy:

  • stałą pracę na brytyjskich warunkach
  • ubezpieczenie i inne świadczenia wynikające z umowy o prace na terenie UK
  • czas pracy: ok. 37,5 godz/ tydzień
  • wynagrodzenie: 300 - 400 GBP tygodniowo + premie (w zależności od umiejętności)

Lubisz to co robisz i jesteś w tym dobry?
Koniecznie zostaw swoje CV!

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”