PRACA NA BUDOWIE/ WYKOŃCZENIACH LONDYN OD ZARAZ Z MIESZKANIEM! 12.50GBP/H NA RĘKĘ!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11-13 GBP/h
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

OPIS STANOWISKA

Pracodawca to duża firma budowlano-wykończeniowa w Londynie. Aktualnie, do kilku projektów poszukujemy:

Pracowników wykończenia wnętrz: malarzy/szpachlarzy, monterów ścian karton-gips/OSB, flisiarzy, stolarzy wykończeniowych
Poszukujemy zarówno pracowników specjalizujących się w danych pracach jak i w ogólnym wykończeniu.

Projekty to przede wszystkim remonty domków jednorodzinnych lub wielorodzinnych: stawianie ścianek działowych drewno/aluminium/k-g, kładzenie płytek w łazience, stolarka wykończeniowa: montaż drzwi, ościeżnic, okien, podłóg, listew wykończeniowych.


WYMAGANIA

- doświadczenie w podobnych pracach, poparte referencjami (z możliwością sprawdzenia)
- komunikatywna znajomość angielskiego
- chęć do pracy, zaangażowanie
- status osiedleńca lub możliwość aplikacji (dla osób przebywających aktualnie w UK lub pracujących w ciągu ostatnich 5 lat w Wielkiej Brytanii przez min. 6 miesięcy, posiadających odcinki wpłat od pracodawców i/lub numer NIN)


NASZA OFERTA

- umowa z brytyjskim pracodawcą zapewniająca ubezpieczenie medyczne
- stawka na początek 12.50GBP/h dniówka netto
- pomoc w uzyskaniu statusu osiedleńca
- opłacone loty PL-Anglia (również na urlopy)

- zwrot kosztów za testy COVID-19
- 6 lub 12 tygodni pracy/ 1 lub 2 tygodnie przerwy z mozliwością powrotu do Polski (w zależności od sytuacji epidemicznej)
- zorganizowane i opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę (zazwyczaj pokoje 2os), również na czas kwarantanny
- zorganizowane dojazdy do pracy jeśli wymaga sytuacja
- opieka polskiego koordynatora zarówno przed wyjazdem jak i na miejscu


UWAGA: przed wysłanie CV prosimy o upewnienie co do posiadania brytyjskiego statusu settled lub pre-settled! Bez tego nie możemy rozpatrzyć aplikacji!

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.amplihr.pl (Polityka Prywatności). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"