• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Business Line Support
  • Kontakt: Marta W
  • Telefon: ---------
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca międzynarodowy C+E

W związku z dynamicznym rozwojem firmy dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

  • dystrybucja paliwa do stacji benzynowych wokół terminala

  • terminale przeładunkowe paliwa w Wielkiej Brytanii: Stanlow, Grangemouth lub West London

  • kierowanie samochodem ciężarowym z naczepą cysterną i obsługa

  • tankowanie i rozładunek paliwa na stacjach

  • praca zmianowa po 12 godzin (5 dni pracy, 3 dni wolne)

Wymagania

  • gotowość do pracy zagranicą

  • prawo jazdy kat. C+E (czynne minimum 2 lata), kod 95, ADR

  • wykształcenie średnie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2

Dodatkowe wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do przewozu paliw ADR

  • poczucie odpowiedzialności

  • komunikatywność

Oferujemy

  • zakwaterowanie na 1 miesiąc

  • umowa o pracę na dłużej niż 12 miesięcy

  • lub czasowa umowa na 3 miesiące i 2 tygodnie bezpłatnego urlopu

  • płatne nadgodziny

  • premię za pracę w święta

  • płatny zasiłek chorobowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 20.05.2020 na adres: [email protected]

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101., poz. 926. ze zmianami)”.