OPERATOR LINII SORTOWANIA ODPADÓW,LEICESTER

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Smart Solutions Recruitment Limited
  • Kontakt: Marcin Kacer
  • Telefon: 502852485
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Smart Solutions Recruitment Oddział w Polsce (KRAZ  19767) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm recyclingowych na stanowisko: Pracownik fizyczny – segregacja surowców wtórnych.

Miejsce pracy: Leicseter

Branża: Gospodarka odpadami i recykling

Stawka: 8.21-8,75 £ /h ( zmiana dzienna), 8,46-9.00 £ /h ( zmiana nocna)

Zarobki: średnio na rękę £350-£420 tygodniowo

System pracy: zmiana dzienna 6-18, zmiana nocna 19-6. Liczba godzin min. 44. Możliwość nadgodzin tj. 55 lub 66 h tygodniowo.

Ilość wakatów: 20 – mile widziane pary, grupy i rodziny

Poszukujemy pracowników dla jednej z największych brytyjskich firm recyklingowych, oferujących stabilne i pewne zatrudnieni. Praca odbywa się przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń w celu ułatwienia pracownikom pracy na najwyższym poziomie. Nowi pracownicy zostają w pełni wyszkoleni, co daje możliwość rozwoju osobistego.

Osoby decydujące się na wyjazd do Wielkiej Brytanii otrzymają od nas pełne wsparcie związane z wyjazdem (organizacja przylotu, zakwaterowania, transportu na miejscu). Jako pracodawca Smart Solutions Recruitment oferuje również pomoc dla nowych pracowników przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii w integracji społecznej i zawodowej.

 Czas pracy:

Umowa o pracę zostanie zawarta na pełen etat, co oznacza minimum 44 godzin tygodniowo z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych płatnych według wyższej stawki. 

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres [email protected], bądź kontakt telefoniczny 0048 502 852 485 w godz. 9-17

Bliższe informacje można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions (Recruitment) Ltd. Sp. Z o.o. Oddział w Polsce, ul. Focha 32 LU 2, tel 12 427 14 60 lub na www.smartsr.pl


 


Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"