DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 26 GBP/rok
  • Firma: EWL International
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: 663682374
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka

Recovery Support Worker - UK

Dla naszego Klienta organizacji działającej w sektorze opieki zdrowotnej i społecznej, oferującej wsparcie dla osób wymagających różnorodnej opieki, zarówno w zakresie zdrowia psychicznego, jak i fizycznego poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko pracownika wsparcia w procesie zdrowienia.

Lokalizacja: Chatham, Kent, Wielka Brytania

Oferujemy:

·       Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u klienta

·       Wynagrodzenie: £26,174 rocznie

·       48 godzin tygodniowo (możliwość pracy w większym wymiarze godzin)

·       Elastyczna praca w godzinach kontraktowych zgodnie z potrzebami usług, zazwyczaj według grafiku obejmującego poranki, wieczory, weekendy i święta

·       Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (po obniżonej cenie)

Zadania:

·       Podawanie leków

·       Zapewnianie opieki osobistej

·       Zachęcanie do wykonywania codziennych zadań, takich jak gotowanie i sprzątanie

·       Zachęcanie i motywowanie podopiecznych do utrzymywania dobrego poziomu higieny osobistej oraz dbałości o czystość otoczenia

·       Zapewnianie, aby otoczenie było zawsze czyste

·       Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych i oferowanie wsparcia emocjonalnego tam, gdzie jest to potrzebne

·       Zachęcanie podopiecznych do angażowania się w różnorodne, ciekawe zajęcia społeczne zarówno w domu, jak i poza nim

·       Rozwijanie ciepłych i pełnych zaufania relacji z podopiecznymi oraz ich rodzinami, umożliwiając im jak najpełniejsze korzystanie z usług

·       Nauczanie umiejętności życiowych, takich jak zakupy i korzystanie z transportu publicznego

·       Współpraca z innymi pracownikami służby zdrowia, aby zapewnić najwyższe możliwe standardy opieki

·       Zapewnianie towarzystwa

Wymagania:

·       Kwalifikacje / szkolenia związane z opieką

·       Min. rok doświadczenia w dowolnym rodzaju opieki

·       Dobra znajomość j. angielskiego