• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-18 GBP/h
  • Firma: Gap Perosnnel
  • Kontakt: Robert Lindert
  • Telefon: +48 510800111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy
Opis Stanowiska:

Gap Personnel Group poszukuje doświadczonych blacharzy samochodych, którzy potrafią wykonywać prace blacharskie przy samochodach powypadkowych, polerować i przygotowywać samochody pod malowanie, jednocześnie demonstrując zdolność do pracy w grupie i pod presją czasu. Nasz klient to renomowana firma, która jest odpowiedzialna za zarządzanie flotą, transportem logistycznym oraz prowadzi wysokiej jakości serwis samochodów osobowych i użytkowych.

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza samochodowego,
• Umiejętność naprawy samochodów powypadkowych:
• Demontowanie uszkodzonych elementów nadwozi samochodowych oraz montaż nowych,
• Usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i powypadkowych, ,
• Naprawy wgnieceń i wypełnianie uszkodzonych powierzchni,
• Wykonywanie wszelkich innych napraw blacharskich z użyciem nowoczesnych narzędzi,
• Sprawdzenie jakości wykonywanych prac naprawczych i montażowych,
• Język ang. nie wymagany

Oferujemy:

• Wszystkie usługi oferowane przez Gap Personnel są darmowe,
• Bezpłatny transport do Wielkiej Brytanii i odbiór z lotniska,
• Pomoc w zakwaterowaniu niedaleko miejsca pracy (pierwsze kilka dni pokrywa pracodawca),
• Stała praca na umowie o pracę z angielskim pracodawcá (po zaliczeniu testu zawodowego),
• Atrakcyjne wynagrodzenie (do £18 za godzinę),
• Wypłata co piątek za poprzeni tydzień pracy,
• Szkolenie z zakresu pracy i BHP,
• Nowoczesny serwis i zaplecze,
• Pomoc merytoryczną że strony polskich i angielskich konsultantów.