DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 8 GBP/h
  • Firma: Agencja Pracy Socpol-Jobs
  • Kontakt: socpol-jobs
  • Telefon: 512289460
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Fort William
  • Państwo: Anglia
  • Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla współpracującej angielskiej firmy, poszukuje dwie osoby (pary) do pracy w hotelu w Szkocji na stanowiska :

    1. Commis chef
    2. Housekeeper

    Proponowane miejsce pracy:

    - okolice Fort William

    Zadania:

    Commis chef : udział w przygotowaniu, sporządzaniu i serwowanie posiłków

    Housekeeper : bieżące utrzymywanie pokoi hotelowych w porządku i czystości

     Wymagane:

    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    - Wysoka kultura osobista, dbałość o własny wygląd

    - Doświadczenie zawodowe

    Oferujemy:

    –Umowa o pracę na czas określony na warunkach angielskich (praca sezonowa od 18.03.2019 do 10. 11. 2019 r. )

    - Wynagrodzenie : 8,21GBP brutto /h

    –Tygodniowy wymiar czasu pracy : 40,0 h

    –Organizacja zakwaterowania , płatne 40,0 GBP/ tydzień

    – Pomoc w sprawach formalnych

    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

    Prosimy o ujęcie w CV:

     “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”