DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-10 GBP/h
  • Firma: Ampli HR
  • Kontakt: Konsultanci Ampli HR
  • Telefon: 12 307 30 30
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

Pracodawca to sieć ponad 50 restauracji w południowej Anglii z długoletnią tradycją sięgającą XVIII wieku. Kuchnia europejska oraz angielska, proste potrawy przygotowywane są na bazie świeżych, lokalnych składników. Duża, solidna, wypłacalna firma o przyjaznej atmosferze. Pracownicy cenią jasną ścieżkę kariery, ujednolicone wynagrodzenie, bardzo dobre warunki socjalne, zakwaterowania oraz wsparcie w postaci wszelkich obowiązkowych formalności (jak NIN czy konto bankowe).

W związku z ciągłym rozwojem sieci poszukujemy osób na stanowisko: 

CHEF DE PARTIE


Oferta pracodawcy:

- stawka początkowa 9.80GBP/h na stanowisku Section Chef z możliwością późniejszej negocjacji do stawki 10.30GBP/h (Sous Chef), wynagrodzenie płatne tygodniowo wraz z % od uzyskanych napiwków;

- wynagrodzenie płatne również podczas 10-dniowej, obowiązkowej kwarantanny (dla osób przyjeżdżających spoza Wielkiej Brytanii)

- zapewnione zakwaterowanie 58.52 GBP/tydzień (pokój 1os w miejscu pracy z dostępem do kuchni, łazienki i WiFi)

- możliwość korzystania z wyżywienia na miejscu

- zapewnione 40-55 godzin pracy tygodniowo i więcej

- 5 dni pracy w tygodniu, 2 dni wolnego;

- praca na zasadzie kontraktu na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia oraz 2 tygodniowego wypowiedzenia;

- 28 dni płatnego urlopu w roku;

- odbiór z lotniska/miejsca aktualnego zamieszkania w Anglii lub opłacony bilet National Express do miejsca pracy.

- wsparcie naszych konsultantów (PL) w procesie rekrutacji i uzyskaniu statusu osiedleńca (dla osób które się kwalifikują)

- prosty i przyjazny proces rekrutacji oraz szybka organizacja wyjazdu


Oczekiwania pracodawcy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość angielskiego w mowie

- dobra organizacja pracy własnej

- miłe i pogodne usposobienie

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- gotowość do wyjazdu od zaraz

- OBOWIĄZKOWO: status osiedleńca (pre-settled lub settled) - warunek konieczny do podjęcia zatrudnienia!


Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków    (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie  żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.amplihr.pl (Polityka Prywatności). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV)  zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"