• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 GBP/h
  • Firma: Agencja Pracy Socpol-Jobs
  • Kontakt: socpol-jobs
  • Telefon: 512289460
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Pracy SOCPOL (cert.15794) dla współpracującej angielskiej firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :

Miejsce pracy: Cornwall

Zadania:
Praca na produkcji prefabrykatów betonowych

 Wymagane:

- Nie wymagane doświadczenia zawodowe ale takie doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

- Fizycznie sprawny (praca w ciągłym ruchu)
- Podstawowy  poziom znajomości języka angielskiego

- gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

– Umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach angielskich

- Wynagrodzenie : 8,50 - 9,0  GBP brutto /h

–Tygodniowy wymiar czasu pracy : 55,0 h

– Pełny pakiet socjalny

–Organizacja zakwaterowania

– Pomoc w sprawach formalnych

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim .

Prosimy o ujęcie w CV:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”