• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-16 GBP/h
  • Firma: Agencja Pracy SOCPOL JOBS
  • Kontakt: Barbara
  • Telefon: 512289460
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert.15794) dla współpracującej angielskiej firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :

Ślusarz - monter

Miejsce pracy:  Cornwall

Zadania:
- prefabrykacja i montaż  form do odlewania elementów betonowych

Wymagane:

- doświadczenie w pracy jako ślusarz, monter , fitter

- umiejętność spawania Mig/Mag lub  111

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

– Umowa o pracę na czas nieokreślony  na warunkach angielskich

- Wynagrodzenie : 13,0  - 16,0 GBP /h

– Tygodniowy wymiar czasu pracy : 40,0h

– Pełny pakiet socjalny

– Organizacja zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dobrze rozwiniętym opisem doświadczenia zawodowego oraz  ujęcie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs jako administratora danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie