DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-18 GBP/h
  • Firma: Polda Builders
  • Kontakt: Dariusz Duma
  • Telefon: 01223 491 480
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych, potrafiących wykonywać wiele czynności w Cambridge oraz Londynie. Praca w przyjaznej atmosferze, z możliwością dłuższej współpracy. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmowały się pracami wykończeniowymi i ogólnobudowlanymi, jak np. malowanie ścian, kładzenie płytek, montaż ścianek działowych, tynkowanie, murowanie, itp.

Obowiązki

  • Pomoc na budowie przy wszelakich pracach monterskich i budowlanych

  • Murowanie, tynkowanie, podłogi, wylewka, self leveling

  • Budowanie ścianek działowych oraz dry lining

  • Montaż kuchni, układanie płytek oraz biały montaż

  • Malowanie oraz uprzednie przygotowanie powierzchni

  • Wykonywanie prac stolarskich i używanie elektronarzędzi

  • Transport materiałów, narzędzi, odpadów budowlanych, itp.

  • Wykonywanie poleceń szefa budowy oraz ogólnobudowlańców

  • Samodzielne wykonywanie różnych innych prac budowlanych

Oczekiwania

  • Ambicja i entuzjazm do pracy - WAŻNE

  • Doświadczenie ogólnobudowlane

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Precyzja i fachowość

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Punktualność i brak nałogów

  • Nie wymagane, ale mile widziane

    • Posiadanie karty CSCS

    • Samochód i prawo jazdy

    • Własne narzędzia

Oferujemy

  • Bardzo dobre zarobki z możliwością podwyżki oraz rozwoju zawodowego

  • Dla osób które się sprawdzą stałą oraz stabilną pracę, również w okresie zimowym

  • Przy odpowiednich umiejętnościach oraz podejściu do pracowników możliwy awans

  • Niezbędne narzędzia i koszulki firmowe do pracy

  • Przyjazną atmosferę i wprowadzenie w obowiązki

  • Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia

  • Gwarantowane 40h tygodniowo, max. 50-60h tygodniowo

  • Stałą i regularną wypłatę

  • Nie oferujemy zakwaterowania

Praca bez znajomości języka dla dokładnych, sumiennych i rzetelnych fachowców. Szukamy osób mieszkających w Anglii, kulturalnych, odnoszących się z szacunkiem do klientów i kolegów. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, proszę o nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową lub telefonicznie. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

O naszej firmie

Polda Builders jest firmą budowlano-remontową o ugruntowanej pozycji, działającą na rynku brytyjskim nieprzerwanie od 2005 roku. Odbiorcy naszych usług znajdują się głównie w Cambridge oraz Londynie, ale także w Norwich, Haverhill i okolicach. W naszej ofercie posiadamy pełen zakres usług: od malowania, przez remont kuchni i łazienek aż po adaptację loftów i budowę dobudówek. Więcej informacji dostępnych pod adresem www.poldabuilders.com