• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bern
  • Państwo: Anglia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MONTER ROLET

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

MONTER ROLET

Miejsce pracy:  Berno  , Szwajcaria

Oferujemy:

•Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (30 CHF /h. + 16 CHF diety)

•zatrudnienie na warunkach szwajcarskich

•stała opieka polskiego koordynatora

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•indywidualnie ustalany termin wyjazdu

•możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

•ubezpieczenie zdrowotne

•liczba godzin zagwarantowana w umowie

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•indywidualne podejście do każdego kandydata

•premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

•Montaż rolet zewnętrznych

Wymagania:

•Doświadczenie na stanowisku

•Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

•Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd

•Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

•Odpowiedzialność, dokładność

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz

dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.

Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym

z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”